Оперні театри

17 тисяч кілометрів за спиною, а це тільки мої перші чотири місяці як я почала подорожувати. Подорож починалась наприкінці весни та тривала пів-літа. Іноді заплановані, але більшість це хороший настрій та жага до пізнання яка підривала о 6 ранку, клала до ранця мапу, труси та шкарпетки з печивом, відкривала дорогу. Дорога, з ранковим туманом, легка та безмежна що може будь куди відвезти в веселі та пізнавальні пригоди та в незабутньо-незабутні. Мені подобаються оперні театри,зібрала їх коллекцію.

svDr76CbnUI

Тернопіль

За кордоном добре, відчувається свобода, іноді просто їздли погуляти в іншу країну на день, приємно що є друзі яким можна подзвонити і вже завтра поїхати трохи за кордон погуляти, подивитись на інше життя, порівняти та стрибати від щастя як цуценята коли перетинаємо український кордон на шляху додому, кричучи пісню «Я їду додому» і ця земля, вона чудова, кроки по ній, зелена трава, блакитне небо, знак з написом «Україна» який хочеться затискати в обіймах як свою залізну дружину та не відпускати, доки не побачимо машину на горизонті і з радісними посмішками стрибати бачучи українські номера , а від київської серії «АА» взагалі штани на лоба налазять хочеться кинутися на машину та обійняти як подушку.

1KSrZ8MBn4k

Гомель
За кордоном добре але в Україні краще,особливо на заході, початковою метою було побачити всі великі міста України. Україна чудова від гір до моря. Якщо запитати мене про найкращий день з життя то це коли прокидаєшся на березі моря в наметі під шум хвиль, щоб прокинутись лягаєш у прохолодну воду та перед очима лінія горизонту в стилі мінімалізм, пустий берег, в день прогулянки у містах, цікаві знайомства, пізнавальні екскурсії, спілкування з місцевими що з захватом розповідають про свої міста а ввечері засинати високо, під небом коли перед очима гори в тумані, зорі низько-низько та на фоні дзюрчить водоспад, багаття та близькі люди що тримають в руках теплий какао, приготований на багатті. Пісні під гітару, нічні розмови в наметі, а зранку питання « де я? де штани? де чистий посуд?» та спогади про веселу ніч.

ZGGbAwzsS-o

Мінськ
Побувавши у всіх містах заходу великих і малих, селах, від найнижчої до найвищої точки України, одразу зрозуміло що, найдобріші люди у нас в Україні, найсмачніша, найкрасивіші міста до яких хочеться знову і знову повертатись.
Україна чудова, перетнувши кордон хочеться її землі цілувати, навіть повітря у нас ліпше але миліше україни це рідний дім, рідне місто. Скільки разів не повертатись як гниль радіє яблукам радіти табличці «Київ 100» «Київ 50» «Київ 20» і Київ КИЇВ КИЇВ, ми в ньому!!!

XM3rGrs798M

Чернівці
На всі подорожі витратила не більше 600 гривень, познайомилась більш ніж з 70 цікавими людьми, змінила більше 100 машин, десятки міст за спиною, країни, гори та моря. Вже не зупинитись, коли міста,кордони відкриті та дороги прокладені, машини їдуть і я їду.

9SpicsB3mgg

Рівне

Успіх подорожі це хороша компанія щоб розділити разом радість та ще більшу радість. Іноді буває бажання опинитись в місті незнайомому, взагалі одному та бродити по його львівських вуличках в пошуках музикантів і вільних лав, левів,вистачило мені однієї такої подорожі без жодної копійки щоб познайомитись з хорошими людьми що іменуються друзями до сьогодення.

_ltxZepnowo

Одеса

XM3rGrs798M

Чернівці

V_W7PpjPdY8

Львів

130003887

Київ

 

19 Сентябрь, 2014